تبلیغات
اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

خدمات وبلاگ نویسان جوان

ANTI ENEMY - بازی مورتال کامبت (نبرد فانی)

با توکل به خدا و یاری گرفتن از آقا امام زمان (ارواحنا فداه) دهن فراماسونرها را آسفالت خواهیم نمود.
By the help of the God and Imam Mahdi(pbuh) we will destroy freemasoners.

anti freemason

جستجو

 

بازی مورتال کامبت (نبرد فانی)

سه شنبه 8 فروردین 1391   11:37 ب.ظ

احتمالا همه ی شما عزیزان نام بازی مورتال کامبت یا نبرد فانی را شنیده اید.از کنسول میکرو گرفته و سگا و سونی و پی اس پی و نینتندو ...تا امروزه که نسخه های مختلف ایکس باکس و کامپیوتر آن در حال عرضه است .

به جرات میتوانم بگویم که این بازی از ماسونی ترین بازی ها و به شدت (تاکید میکنم) به شدت آلوده ی به فضای کابالا است .شما حتی اگر این بازی را بازی نکرده باشید با یک سرچ ساده ی تصاویر در گوگل میتوانید از روی کاراکتر ها این امر را به خوبی متوجه شوید.

از ویژگیهای متمایز کننده ی این بازی نسبت به دیگر بازیهای هم ردیفش (مثل تکن) وجود نیروهای ماورائی و شیطانی و به اصطلاح گیمرها "قدرتی " های قابل تامل در هر یک از شخصیت هاست.

یکی از ویژگیهای این بازی حالت خشونت بسیار زیاد و اشتیاق به خون ریزی میباشد و از جمله بخش‌های قابل ذکر این بازی "فیتالیتی " است به این معنا که بازی کن برنده در آخر راند دوم پس از شنیدن دستور "تمومش کن" با استفاده از حرکات گوناگون به طرزی وحشتناک طرف مقابل را میکشد!!!

طراحی صحنه های بازی به طرز بسیار ملموسی مملو از نمادها و نشان های کابالایی و فراماسونری است. طی چند سال اخیر این بازی یکی از بزرگترین و مهمترین ابزارهای شست و شوی مغزی کودکان توسط نهادهای شیطانی بوده و جالب اینجاست که یواش یواش و بسیار هوشمندانه آنگونه که می خواستند موفق به القای عقاید مورد نظر در خیل وسیعی از کودکان و عموما گیمر ها شدند.(زیرا این بازی فقط مخصوص رده های سنی پایین نبوده و آنقدر زیبا  طراحی شده است که هر گیمری را به سوی خود جذب میکند.)

در این بازی باز هم شاهد گرایش به خدایان متعدد با نیروهای ویژه ی خود و دور شدن از توحید و اعتقاد به خدای واحد هستیم (مثل ریدن که خدای رعد و برق است) و جای تامل دارد که در یکی از نسخه های جدید این بازی شخصیتی جدید به نام "مولاک" که شباهت اسمی زیادی به "مولوک" یا "مولوخ" یکی از جنیان مورد پرستش در دنیای باستان را دارد وارد کرده اند و عجیب تر این که دارای سه چشم (یکی در پیشانی) و رنگ پوست آبی است.

نکته ی قابل توجه دیگر در این بازی نام برخی از شخصیت هاست مثل کابال که شباهت آن به واژه ی کابالا غیر قابل انکار است و باراکا که بی شباهت به اسم یهودی باراک نیست.

در نسخه ای از این بازی که معروف به" آرماگدون" است نبرد آخرالزمان در صحرای آرماگدون به تصویر کشیده شده و نکته ی قابل تامل آن (در دموی اول بازی) تلاش شخصیت های بازی برای رسیدن به راس هرمی که در صحرای آرماگدون ایجاد میشود و شکست دادن شخصیت راس هرم (بلیز) و گرفتن جایگاه اوست. این هرم میتواند نماینده ی هرم قدرت باشد  واز طرف دیگر القای معنای وجود یک درگیری بین نیروهای خوب و بد در صحرای آرماگدون به ذهن بچه ها و گیمرها مد نظر است.

در نسخه ی "دیسپشن یا نیرنگ" در مبارزه با غول آخر بازی (اوناگا) شاهد نمادهای فراماسونری متعدد در محیط مبارزه هستیم.

در مورد این بازی نمی توان اجمالا بحث کرد زیرا کاری فرهنگیست و متاسفانه شدیدا گسترش یافته اما هدف از این مقاله فقط آشنایی نسبی و ایجاد یک شمای کلی در ذهن شما عزیزان از این بازی است.

http://s2.picofile.com/file/7339187525/mka_mug_moloch.jpg

"مولاک"

http://s2.picofile.com/file/7339187311/2063jc.jpg

یک صحنه ی "فیتالیتی"

 

"انشا ا... امسال سال منتظران است .برای فرج دعا کنید"


نوشته شده توسط : anti freemason