تبلیغات
اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

خدمات وبلاگ نویسان جوان

ANTI ENEMY - "جن" در ارباب حلقه ها

با توکل به خدا و یاری گرفتن از آقا امام زمان (ارواحنا فداه) دهن فراماسونرها را آسفالت خواهیم نمود.
By the help of the God and Imam Mahdi(pbuh) we will destroy freemasoners.

anti freemason

جستجو

 

"جن" در ارباب حلقه ها

سه شنبه 15 فروردین 1391   10:07 ق.ظ

همانطور که میدانید کلمه ی " الف" در زبان انگلیسی  همان "جن " میباشد.در فیلم ارباب حلقه ها یکی از نژادهای مهم "الف"ها یا همان "جن "ها هستن.در این فیلم نقش این جن ها بسیار پر رنگ است به صورتی که با نبود آنها حیات انسان ها هم به خطر می افتد.

از مصادیق این امر یکی اینکه آنها در ابتدای فیلم باهوش ترین نژاد و همچنین فنا ناپذیر تلقی میشوند و اینکه در جنگ ابتدای فیلم که صحنه ی پیروزی ایسیلدور را به تصویر میکشد اشاره میکند که این نبرد آخرین اتحاد جنیان با انسان ها بوده است.دیگر اینکه در جنگ شاه تئودن با لشکر "یوروک –های " ها که توسط جادوگر سارومان فرستاده شده اند کماندارانی از جن ها هستند که به کمک شاه تئودن می آیند.سوم و مهمتر از همه اینکه شمشیر شکسته ی ایسیلدور فقط و فقط توسط جن ها قابل بازسازی است و نهایتا توسط یک جن بازسازی میشود تا بوسیله ی آن آراگورن سپاه ارواح را در اختیار بگیرد که نقش بزرگی در پیروزی در جنگ شهر سفید داشت.

همانطور که میدانید نهاد های شیطانی و ماسونی نیز از جن ها در پیشبرد اهداف خود کمک گرفته و شدیدا با آنها در ارتباط اند و به همین دلیل ذکر مبارک "بسم الله الرحمن الرحیم" را تحریم کرده اند تا اثر آن را در رابطه با جن های خود خنثی کنند.

در این فیلم به شدت سعی شده تا وابستگی انسان به این موجودات به تصویر کشیده شود و به طور زیرکانه ای حتی نبردن ذکر مبارک "بسم الله ارحمن الرحیم" نیز بیان شده است به این ترتیب که شما در هیچ جای فیلم و در هیچ سکانسی کوچکترین نامی از خدا نخواهید شنید.این یعنی اینکه ما نیازی به خداوند نداشته و جنیان برای ما کافی میباشند.

شما حتی در به اصطلاح روحانی ترین صحنه های فیلم کوچکترین اعتقادی به نیروی الهی و امداد غیبی را احساس نمیکنید و حتی جنگ گاندالف با بالروگ نیز که به طور نمادین سفر حضرت موسی(ع) به کوه طور را نشان میدهد بیان میکند که در کوه طور اصلا و ابدا وحی صورت نگرفته و به هیچ وجه با خداوند ارتباطی ندارد بلکه فقط یک خودسازی و تذهیب نفس برای حضرت موسی (ع) بوده است. نهایتا شاید بپرسید چرا جن ها به این صورت و با ظاهری زیبا در این فیلم نمایان شده اند. در جواب باید گفت که اگر خود شما قصد داشتید خدای خود و موجود مورد علاقه ی خود را برای دیگران ترسیم کنید چه میکردید؟ چهره ای قبیح و ترسناک از او میکشیدید یا زیبا و دل انگیز؟


نوشته شده توسط : anti freemason